KDO JE KEVIN.MURPHY

kevin-murphyDíky své dlouhé kariéře sahající od módy, přes přehlídková mola, stránky módních časopisů až k filmu, je jedním z nejrespektovanějších vlasových stylistů. Mezinárodní uznání mu přineslo dlouhý seznam hvězdné klientely a nespočet módních editoriálů v luxusních časopisech.

KEVIN.MURPHY je řada profesionální vlasové kosmetiky zaměřené na módu a určené výhradně pro použití a prodej v kadeřnických salonech. Kevin ji původně vytvořil jen pro vlastní potřeby. Vedla jej k tomu nespokojenost s vlastnostmi ”mainstreamových” vlasových produktů.

Vytvořil tak ucelenou řadu lehkých nezatěžujících přípravků pro neustále se měnící styly při úpravě vlasů, jež zaručují účinnost, sílu a trvanlivost

Řady šampónů, kondicionérů, ošetřujících kůr a stylingových pomůcek KEVIN.MURPHY, jsou zrozené ze stejné filosofie, jako u produktů péče o pleť a inspirují se přírodou. Zároveň v sobě spojují vzhled přehlídkových mol s přírodní aromaterapií

CF-logo-smPřípravky jsou vyráběny z obnovitelných a trvale udržitelných zdrojů za použití esenciálních olejů, výtažků z rostlin a přírodních antioxidantů bez dalších příměsí. Všechny produkty KEVIN.MURPHY jsou formulovány BEZ parabenů, BEZ sulfátů a dalších složek petrochemického průmyslu. Značka KEVIN.MURPHY byla navíc v roce 2011 zařazena do seznamu organizace PETA a produkty se tak můžou pyšnit označením ‚Cruelty Free‘.

VLASOVÁ KOSMETIKA

Jelikož jsou všechny produkty založeny na stejné filozofii jako produkty ze segmentu péče o pleť, jsou i produkty KEVIN.MURPHY vytvořeny tak, aby byly účinné, vlasy posilovaly, regenerovaly a zároveň je zbytečně nezatěžovaly. Vitamíny a aminokyseliny regenerují vnější povrch vlasů, dodávají jim vitalitu a předchází třepení konečků. Hydratační složky jako jsou mangové máslo anebo máslo murumuru, bambusu a pomerančového květu vlasy hydratují bez zatížení. Antioxidanty z Kakadu Plum a květ orchideje či lotosu, redukují lámavost a navrací přirozenou krásu i chemicky poškozeným vlasům.

Více informací o produktech KEVIN.MURPHY vám rádi povíme v našem vlasovém studiu.

STYLING

styling

ŠAMPONY

šampon

KONDICIONÉRY

kondicioner

VLASOVÉ KÚRY

kura